Site Bilgi Merkezi

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Web sitemiz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme teknolojisine sahip SSL sertifikasına sahiptir. Sizden istenebilecek olan bireysel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza enkode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Dr. Plante Doğal Kozmetik Ürünleri size ait bu bilgileri, sadece bireysel/kurumsal müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu web sitesi Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1280x800 çözünürlük ile Google Chrome 60, Internet Explorer 10 ve üzeri, Mozilla Firefox 40 ve üzeri, Opera 30, Safari 9 ve Yandex Browser 3 ve üzeri tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

SORUMLULUK REDDİ

Bu web sitesi üzerinde yer alan tüm bilgiler Dr. Plante Doğal Kozmetik Ürünleri tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Bu web sitesinde yer alan tüm ürün, hizmet ve servislerimize ait olan fiyat, kur ve süre bilgileri en son elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Dr. Plante Doğal Kozmetik Ürünleri dilediği zaman ve önceden hiç bir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir.

Bu web sitesi mobil uyumlu web sitesi standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 480x800 çözünürlük ile Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Yandex Browser’ın en eski 2019 yılı son sürümleri ile Androin 5 ve üst sürümleri ile iOS 10 ve üzeri sürümlerde sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için üreticinin uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. İşletim sisteminizi güncellemek için cep telefonu kullanım kılavuzunuzu inceleyebilirsiniz.

TELİF HAKLARI

© Copyright 2019 Dr. Plante Doğal Kozmetik ÜrünleriDoğal Kozmetik Ürünleri

Dr. Plante ismi ve logosu ile web site tasarımı Dr. Plante Doğal Kozmetik Ürünleri’in ticari/tescilli markası ve görselleridir.