Cream R Nemlendirici Krem

Cream R Nemlendirici Krem - 100 ML

Cilt tonu eşitleyici, yenileyici, nemlendirici bakım kremi

Marka : Dr.Plante


Dr. Plante Cream R Cilt Bakım Kremi, içeriğindeki %5 Pantenol (B5 Vitamini), yüksek oranda doğal kantaron yağı, Aloevera ve hassasiyet karşıtı özel bitki özleri içeren formülü ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar, cildin doğal yenilenme sürecini tamamlamaya yardımcı olur. Cildinize ihtiyacı olan nemi verirken cilt tonunuzu eşitler ve makyaj altı bazı olarak da kullanılabilir. Cildi serbest radikallere karşı korur, elastikiyeti arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

3 yıl süren klinik çalışmalar sonucunda, cildiniz için sonsuz faydaları olan ve tesislerimizde özenle, en doğal haliyle üretilen kantaron yağının mucizesi ile formüle edilmiştir.

Ciltte uygulandığı ilk andan itibaren pürüzsüzlük hissi veren, Cream R günlük bakım kremi;

  • Cilt tonu eşitlemeye ve doğal yenilenme sürecine yardımcı olur.
  • Cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılar.
  • Cildin serbest radikallere karşı korunmasına, elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
  • Özel parfümü ile keyifli kullanım sunar. (İçeriğindeki parfüm oranı %1’den azdır ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermemektedir.)
  • Paraben, boya ve renklendirici içermez.
  • Uluslararası laboratuvarlarda dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Türkiye’de uluslararası güvenli üretim sertifikası (GMP) ile üretilmiştir.

Tüm cilt tipleri için uygundur. Yüz ve vücut bakımı için kullanılabilir.

KULLANIM ÖNERİSİ

Dr. Plante Cream R cilt bakım kremini; sabah ve akşam parmak uçlarınıza alarak, hafif dokunuşlarla, aşağıdan yukarıya doğru cildinize uygulayabilirsiniz. Uygulama öncesinde cildinizin temiz olması daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.


ISO